Kalendarz adwentowy ze słodyczami czy zabawkami ma umilić dzieciom czas oczekiwania na Gwiazdkę. Jeśli też chcesz poczuć magię świąt już na początku grudnia, podaruj sobie kalendarz z kosmetykami do makijażu. To wersja dla pań, które lubią o siebie dbać!

Wyobraź sobie pudełko z 24 okienkami, w których ukryte zostały kosmetyki – podkłady, pudry, cienie do powiek, tusze do rzęs i pomadki! Czy czujesz tę nieposkromioną radość z odkrywania nowych produktów? Zestaw minikosmetyków to idealny prezent dla pań, które lubią zmiany, chcą poznawać nowości i eksperymentować z makijażem. To okazja, by wypróbować nieznane dotąd produkty, sprawdzić inną paletę kolorów, nowy podkład czy błyszczyk do ust. Przez kolejne 24 dni grudnia masz okazję, by poświęcić sobie nieco więcej czasu i wypróbować nowe kosmetyki.

Kosmetyki w kalendarzu adwentowym – czy to dobry pomysł?

Były już świeczki, czekoladki, zabawki, własnoręcznie przygotowane kalendarze z drobnymi upominkami. Dlaczego zatem nie zrobić kalendarza adwentowego z kosmetykami? Na co dzień zabiegani, zajęci, z trudem znajdujący chwilę na zatroszczenie się o siebie – tak często wygląda codzienność wielu z nas. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę i każdego dnia ukraść godzinę tylko dla siebie? Czas przed świętami to doskonały moment, by zrealizować ten plan. Z pomocą przyjdzie ci kalendarz adwentowy z kosmetykami do makijażu!

Na rynku dostępne są kalendarze adwentowe przygotowane z myślą o paniach, które lubią się malować i nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez makijażu. Taki kalendarz może też spełnić inne zadanie – przekonać do używania kolorowych kosmetyków panie, które do tej pory od nich stroniły! W pudełku o 24 małych okienkach ukrywa się cały zestaw produktów, dzięki którym wykonasz profesjonalny make-up. Znajdziesz tu cienie do powiek, kredki do brwi, tusze do rzęs, pomadki i błyszczyki do ust, pudry i podkłady, bronzery, róże, rozświetlacze, a także akcesoria do malowania. To komplet niezbędnych produktów, które pomogą ci wyglądać jeszcze piękniej.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami do makijażu – dla kogo?

Kalendarz adwentowy z kosmetykami do makijażu może być doskonałym pomysłem na przedświąteczny upominek dla bliskiej osoby. Chcesz obdarować mamę, siostrę, żonę, córkę, a może przyjaciółkę? Możesz jej sprawić wiele radości, wybierając mini zestaw kosmetyków ukrytych w kalendarzu. Pamiętaj, że to także element zaskoczenia i oczekiwanie na moment otwarcia kolejnego okienka. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kalendarz adwentowy kupić samej sobie – lubisz niespodzianki, masz swoją ulubioną markę kosmetyków, na co dzień nie masz czasu zajrzeć do drogerii? Przedświąteczny okres to doskonała okazja, by zrobić sobie prezent!

Zestaw kosmetyków zamkniętych w kalendarzu adwentowym przyda się zarówno kobietom, które rozpoczynają swoją przygodę z makijażem, jak i dla tych, które malują się na co dzień. Dzięki niemu możesz jeszcze lepiej przygotować się na nadchodzące święta i wykonać naprawdę zachwycający make-up na wigilijną kolację. Znajdziesz tu pięknie zapakowane podstawowe produkty, a także akcesoria do makijażu. Jeśli stawiasz pierwsze kroki i ćwiczysz się w trudnej sztuce malowania, otrzymasz wszystko, co niezbędne.

Święta niebawem, pomyśl o sobie

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Dla większości z nas oznacza to długie przygotowania – porządki, zakupy, godziny spędzone w kuchni. A gdyby tak nadchodzące święta przeżyć trochę inaczej? Poświęcić sobie trochę więcej czasu niż zazwyczaj? Kalendarz adwentowy to doskonały sposób, by samej sobie powiedzieć, jak jesteś ważna. Zaszaleć, podarować sobie chwile przyjemności z najlepszymi kosmetykami. 

Niezależnie od tego, czy wybierzesz go dla siebie, czy bliskiej osoby, kalendarz adwentowy z kosmetykami do makijażu będzie sposobem na powiedzenie, że obdarowany jest ważny, a czas świąt powinien być radosnym okresem wyczekiwania i miłych niespodzianek.Podobne tematy